Пераможцы першай парафіяды ў Івянцы | Друк |
Беларусь - Мінска-Магілёўская архідыяцэзія
24.08.2010 12:29

З 18 па 21 жніўня 2010 г. у Івянцы адбывалася першая Парафіяда Мінска-Магілёўскай архідыяцэзіі. У духоўна-спартыўна-асветніцкай моладзевай сустрэчы прынялі актыўны ўдзел 8 каманд: з Маладзечна, Ракава, Дзяржынска, Каменя, Налібокаў, Дзераўной, Рочавіч і Івянца. «Тэатр — Святыня — Спорт» сталі ў гэтыя дні асноўнымі момантамі засяроджання ўдзельнікаў. Вашай увазе спіс пераможцаў.

Бег 100 м (дзяўчаты)
I месца — Анастасія Трухановіч (Ракаў)
II месца — Наталля Рэўт (Івянец)
IIІ месца — Аліна Гільдзюк (Маладзечна)

Бег 60 м (дзяўчаты)
I месца — Анастасія Трухановіч (Ракаў)
II месца — Аліна Гільдзюк (Маладзечна)
III месца — Наталля Рэўт (Івянец)

Бег 100 м (хлопцы)
I месца — Аляксандр Паплаўскі (Івянец)
II месца — Андрэй Бурак (Ракаў)
III месца — Сяргей Княжэвіч (Івянец)

Бег 60 м (хлопцы)
I месца — Аляксандр Паплаўскі (Івянец)
II месца — Сяргей Княжэвіч (Івянец)
III месца — Андрэй Бурак (Ракаў)

Кіданне мяча (дзяўчаты)
I месца — Наталля Рэўт (Івянец)
II месца — Кацярына Вцюрына (Івянец)
III месца — Аляксандра Крывадубская (Камень)

Кіданне мяча (хлопцы)
I месца — Максім Шакаль (Івянец)
II месца — Сяргей Княжэвіч (Івянец)
III месца — Сяргей Кудрыцкі (Ракаў)

Эстафета
I месца — парафія Св. Дамініка (Ракаў)
II месца — парафія Св. Міхала Арханёла (Івянец, старэйшая група)
III месца — парафія Св. Міхала Арханёла (Івянец, сярэдняя група)

Настольны тэніс (дзяўчаты)
I месца — Наталля Рэўт (Івянец)
ІІ месца — Кацярына Жаўток (Івянец)
ІІІ месца — Анастасія Чапёлка (Камень)

Настольны тэніс (хлопцы)
I месца — Цімур Гецман (Івянец)
ІІ месца — Максім Шакаль (Івянец)
ІІІ месца — Сяргей Княжэвіч (Івянец)

Конкурс малюнкаў
I месца — парафія Св. Дамініка (Ракаў)
ІІ месца — парафія Маці Божай Чэнстахоўскай (Рочавічы)
ІІІ месца — парафія Св. Юзафа (Маладзечна)

Конкурс біблейскіх ведаў
І месца — Ракаў
ІІ месца — Маладзечна
ІІІ месца — Налібакі

Конкурс біблейскіх ведаў
І месца — Сабіна Юрынок (Ракаў) (27б./21 хв.)
ІІ месца — Уладзіслаў Касперовіч (Маладзечна) (26б./19 хв.)
ІІІ месца — Юрый Грышан (Налібакі) (26б./30хв.)

Конкурс свецкай песні
І месца — Івянец
ІІ месца — Ракаў
ІІІ — Маладзечна

Конкурс рэлігійнай песні
І месца — Ракаў
ІІ месца — Камень
ІІІ месца — Івянец

Конкурс тэатральнай пастаноўкі
І месца — Ракаў
ІІ месца — Маладзечна
ІІІ месца — Івянец

Агульны вынік за спорт
І месца — Івянец
ІІ месца — Ракаў
ІІІ месца — Маладзечна

Агульны вынік за ўдзел у парафіядзе
І месца — Ракаў
ІІ месца — Івянец
ІІІ месца — Маладзечна

 
© 2003-2022 Catholic.by